Barcaleta dhe Humor të ndryshëm në shqip.

Archive for the ‘Grimca Humoristike’ Category


Burri ne kinema

Feb 23, 2013 Author: hecto | Filed under: Grimca Humoristike

Nje dit pasi vjen burri nga puna, i tha gruas qe ti hekuros pantallonat
Teksa i merr ajo ve re qe ne xhep kishte dy bileta kinemaje.

Gruaja u gezua duke menduar qe do ja bente surprize ja fut ne xhep dhe i hekuros gjith qejf.
burri i vesh dhe iken pa i thene gje!

Gruaja me nxitim shkon ta ndjek dhe kur e sheh qe takohet me nje grua tjeter dhe futet ne kinema
shkoi te blinte bilete, biletat kishin mbaruar
dhe gruaja i lutet biletashitesit qe ta fuse brenda, por e pamundur Biletashitesi duke ia kuptuar hallin, beri dicka te mencur duke dale perball te gjitheve ne kinema dhe iu tha:
– Nje burre e kerkon gruaja perjashta, eshte e kot te fshihet sepse ajo e ka pare me nje femer tjeter.
ju kuptoj qe ju vjen zor, ndaj po fikim dritat per pese minuta sa te dali jashte dhe do i ndezim serish!
Fikin dritat dhe i ndezin pas pese minutash, ku per cudi ne kinema kishin mbetur vetem gra!:P

Postoni këtë barcaletë:
 • Postoje tek Kapsit
 • Postoje tek Ngjarjet
 • Postoje tek Votoje
 • Postoje tek Lexoje
 • Postoje tek LajmeWeb
 • Facebook
 • Technorati
 • Digg

Kush është libri më i hollë në botë?

Apr 21, 2010 Author: hecto | Filed under: Grimca Humoristike

Pyetja:

– Kush është libri më i hollë në botë?
Përgjigjja:

– Ai me titull “Çfarë dinë burrat për gratë.”

Postoni këtë barcaletë:
 • Postoje tek Kapsit
 • Postoje tek Ngjarjet
 • Postoje tek Votoje
 • Postoje tek Lexoje
 • Postoje tek LajmeWeb
 • Facebook
 • Technorati
 • Digg

Ngjashmërija

Apr 21, 2010 Author: hecto | Filed under: Grimca Humoristike

Pyetja: – Cila është ngjashëmeria ndërmjet gruas dhe mikroskopit?
Përgjigje:

– Të dy e bëjnë qimen tra.

Postoni këtë barcaletë:
 • Postoje tek Kapsit
 • Postoje tek Ngjarjet
 • Postoje tek Votoje
 • Postoje tek Lexoje
 • Postoje tek LajmeWeb
 • Facebook
 • Technorati
 • Digg

Më trego vilen tënde….

Apr 14, 2010 Author: hecto | Filed under: Grimca Humoristike

Gimi edhe Tani po bisedonin…
Gimi: – Eshtë një marrezi cigarja. Me leket që po harxhon për cigare, do të kishe blerë një vilë
Tani:

– Po ti pi cigare?
Gimi:

– Une? Kurre!
Tani: – Shkojme atehere të më tregosh vilen tënde.

Postoni këtë barcaletë:
 • Postoje tek Kapsit
 • Postoje tek Ngjarjet
 • Postoje tek Votoje
 • Postoje tek Lexoje
 • Postoje tek LajmeWeb
 • Facebook
 • Technorati
 • Digg

Nuk bëhëm xheoze!

Mar 22, 2010 Author: hecto | Filed under: Grimca Humoristike

Një Zonjë i thotë sherbetorës së saj
Zonja:

– “Më duket se burri im ka të dashur sekretaren a tijë, jam shum e sigurtë per kete”.
Sherbetorja: – “The ti kujton se unë do të bëhëm gxhjeloze”

Postoni këtë barcaletë:
 • Postoje tek Kapsit
 • Postoje tek Ngjarjet
 • Postoje tek Votoje
 • Postoje tek Lexoje
 • Postoje tek LajmeWeb
 • Facebook
 • Technorati
 • Digg

I papuni!

Feb 22, 2010 Author: hecto | Filed under: Grimca Humoristike

Një i papunë, paraqitet ne zyren punëdhenese.
Punëdhënsi: – Profesioni?
I papuni:

film scott pilgrim vs. the world video
master and commander: the far side of the world dvdrip online

– Gjuetar elefantesh në Rumani.
Punëdhënsi: – Por, në Rumani nuk ka elefante.
I papuni: – Po prandaj jam I papune.

Postoni këtë barcaletë:
 • Postoje tek Kapsit
 • Postoje tek Ngjarjet
 • Postoje tek Votoje
 • Postoje tek Lexoje
 • Postoje tek LajmeWeb
 • Facebook
 • Technorati
 • Digg

Zonjusha shkon tek Dentisti

Dec 9, 2009 Author: hecto | Filed under: Grimca Humoristike

Nje dite nje Zonjushe shkon tek dentisti.

Dentisti: Hape gojen ju lutem!

Zonjusha:

download movie love and other drugs hd

Fleminderit!

Dentisti: Perse me falenderoni?

Zonjusha: Sepse im shoq me thot gjithnjë Mbylle Gojen.

Falenderojmë Arditin

the company men download full film

qe na dergoj kete barcalete ne Gezuar.com

Postoni këtë barcaletë:
 • Postoje tek Kapsit
 • Postoje tek Ngjarjet
 • Postoje tek Votoje
 • Postoje tek Lexoje
 • Postoje tek LajmeWeb
 • Facebook
 • Technorati
 • Digg

Realiteti!

Nov 24, 2009 Author: hecto | Filed under: Grimca Humoristike

Një ditë djali bigjozgji i tha te jatit-
-Sot kur po luanim bigjoz me kapen duke bërë hile, edhe me rrahen edhe me hodhen nga dritarja nga kati i dytë!
-Radhen tjeter siguroju që te luash vetem në katin e parë e porositi i jati!

high quality movie
Postoni këtë barcaletë:
 • Postoje tek Kapsit
 • Postoje tek Ngjarjet
 • Postoje tek Votoje
 • Postoje tek Lexoje
 • Postoje tek LajmeWeb
 • Facebook
 • Technorati
 • Digg

Grimca Humoristike 5

Nov 21, 2009 Author: hecto | Filed under: Grimca Humoristike

the a-team psp

Unë nuk kam pirë kurrë marihuana në jetën time, sepse mau me merr gjumi pas …

Postoni këtë barcaletë:
 • Postoje tek Kapsit
 • Postoje tek Ngjarjet
 • Postoje tek Votoje
 • Postoje tek Lexoje
 • Postoje tek LajmeWeb
 • Facebook
 • Technorati
 • Digg

Grimca Humoristike 4

Nov 21, 2009 Author: hecto | Filed under: Grimca Humoristike

Unë nuk bëhem merak për terrorizëmin, unë jam i martuar qe prej 12 vitesh!

watch the new game of death movie
Postoni këtë barcaletë:
 • Postoje tek Kapsit
 • Postoje tek Ngjarjet
 • Postoje tek Votoje
 • Postoje tek Lexoje
 • Postoje tek LajmeWeb
 • Facebook
 • Technorati
 • Digg

Arkivat


Dergo barcaleta me SMS FALAS


Links


Meta

Gezuar.com on Facebook